Lillekarbid - Roosid karbis - Lilled karbis - Lillekarp

Lillekarbid - Roosid Karbis - Lilled Karbis - Lillekarp - Teddyway

Lillekarbid - Roosid karbis - Lilled karbis - Alternatiiv tavalistele lillekimpudele

Roosid Karbis - Lilled Karbis - Lillekarbid on suurepärane kingivalik, mis sümboliseerib ammendamatut ja unustamatut armastust. See romantiline žest aitab sõnadeta väljendada tundeid ja tänu kallimale, parimale sõbrale, armastatud sugulasele või alati abikätt ulatavale kolleegile.

Erinevalt tavalisest lillekimbust rõõmustab lillekarp saajat mitmeid aastaid! Suurepärastele naturaalsete lilledele on lisatud kõrgekvaliteedilisi stabilisaatoreid, mis justkui peatavad aja ja võimaldavad nautida lillede ilu ja värve kuni viis aastat!


Lillekarbid – Mistahes puhul

Romantikat, armastust ning hoollitsust väljendav lillekarp on suurepärane kingitus, mis üllatab kõige lähedasemat inimest mistahes tähtpäeval või ka lihtsalt ilma põhjuseta.

Ema, vanaema või õde on ülimalt õnnelikud, saades sünnipäevaks sellise üllatuse. Lillekarp on suurepärane pulma- või jõulukingitus või rõõmustage oma abikaasat romantilisel sõbrapäeval.


Mitte ainult kingitus

Värvikas, mitmeid aastaid õitsev ja kõikide tähelepanu köitev lillekarp võib olla suurepärane interjööridetail, mis võib kodus või mistahes ruumis luua eriti esteetilise ning maitseka pildi.

Lillekarp on suurepärane alternatiiv alalist hoolt, kastmist ja tähelepanu vajavatele toalilledele. Lillekarpide hooldamine on minimaalne – tarvis on vaid vahetevahel pühkida kogunenud tolm.


Mille poolest meie lillekarbid erinevad?

Lillekarpide valmistamisel kasutame vaid kõige kõrgema kvaliteediga materjale. Karpide jaoks kasutatakse istandustes naturaalselt kasvatatud lilli, millede seast valitakse välja vaid kõige kaunimad õied. Enne lillekarpide valmistamist töödeldakse neid spetsiaalsete stabilisaatoritega.

Kõik meie lillekarbid on valmistatud käsitsi. Sellest tuleneb iga karbi iselaadne ilu, unikaalsus ja lõpetatus. Käsitsi valmistades võime tagada kõikide lillede eriti kõrge kvaliteedi. Meie lillekarbid rõõmustavad saajaid eksklusiivse ilu, eredate värvide ning esteetilise disainiga mitmeid aastaid ega nõua mingit hooldust.

Product added to wishlist