Roosidest karud - Roosidest mängukaru - Rooside mängukaru - Lille mängukaru

Roosidest Karud - Roosidest Mängukaru - Rooside Mängukaru - Teddyway

Roosidest karu on parim valik!

Võluv, kõrgekvaliteediline ning eksklusiivse välimusega roosidest karu on suurepärane ning unikaalne kingitus, mis veel mitu aastat meenutab saajale saamisega seotud emotsioone. Samuti võivad need roosidest karud saada uueks alternatiiviks lillekimpudele.

Karude valmistamisel kasutatud materjalid võimaldavad neid kinkida ka kõige väiksematele. Lapsed võivad tunda rõõmu roosidest valmistatud karudest täiesti turvaliselt, kuna kõik osad on tugevasti kinnitatud ja rooside valmistamiseks kasutatud materjal ei põhjusta ohtu laste tervisele.

Roosidest karu valmistab rõõmu kõigile: lapsele, sõbrannale, abikaasale, emale või mistahes südamele lähedasele inimesele.


Roosidest karu on rohkem kui kingitus!

Mitmevärvilistest roosidest karud on mitte ainult suurepärane kingiidee! Tänu omapärale ja kaasaegsusele võib karusid kasutada ka dekoori ja interjööridetailina.

Roosidest karu köidab tõesti tähelepanu kui kodukaunistus või kui esteetiline detail pulmade ajal, mis aitab luua omapärast emotsiooni ja vallatut meeleolu. Roosidest karu võib olla hoopis rohkem kui võluv kingitus!


Mille poolest meie karud erinevad!

Meie karude valmistamisel kasutatakse vaid kõrgeima kvaliteediga materjale. Sel põhjusel näevad kasutatavad 3D roosid välja eriti naturaalsed ja loovad ehtsate lillede mulje. Kõik roosid valitakse välja käsitsi. Tänu käsitsitööle luuakse karukeste unikaalne, võluv ja viimistletud välimus.

Meie roosidest karud reisivad Teieni:

Kuni ukseni – Me tagame, et Euroopa Liidus saate karu kätte kodus või mujal näidatud aadressil mõne tööpäeva jooksul.

Kõrgekvaliteedilised – Ka kõige väiksemad käsitsi valmistatud karu detailid on eriti vastupidavad ja peavad vastu ka sagedastele kallistustele. Roosidest karu rõõmustab saajat mitu aastat, kuna valmistamisel kasutatavad lilled ei kaota vormi ja värvi.

Unikaalsed – Võimalus üllatada ja näidata armastust ning tähelepanu teisel viisil. Roosidest karu saamisega kaasnevad emotsioonid elavad kaua nagu ka karu ise.


Karu hooldamine

Roosidest karu ei nõua erilist hoolt. Piisab vaid, kui pühite rooside õielehtedelt vahetevahel tolmu ja karu näeb jälle välja kui uus!

Tänu karu valmistamisel kasutatud materjalide eripärale ei tõmba see külge tolmu ning seda on kerge puhastada. Pleekimise vältimiseks soovitame hoida karu eemal otsestest päikesekiirtest.

Product added to wishlist