Ärge kiirustage!
Saage Ostule 5% Hinnaalandus

Vajutage allpool olevat nuppu ja Teile antakse kaupluse sooduskupong.

1. Kaupade kättetoimetamise hind on muutuv, lähtudes sihtriigist ja tellimuse suurusest.

2. Ostja, kes soovib saada kauba kätte oma elukohas, kohustub esitama täpse korteri-, majanumbri, tänava, linna, riigi nimetuse ning kontakttelefoni numbri.

3. Kaubad toimetab koju kulleriteenistus.

4. Andes kauba üle kullerile, informeerime Teid SMS sõnumiga ja e-posti teel.

5. Enne kui kuller saabub Teie elukohta, teavitab ta Teid telefonitsi või SMS sõnumiga eeldatavast kättetoimetamise ajast.

6. Eestis toimetatakse kaubad kätte kuni 3-4, aga Euroopas kuni 5 tööpäeva jooksul.

7. Seda kättetoimetamise tähtaega ei kohaldata juhul, kui Müüja laos puudub Ostja poolt valitud kaup või ettenägematute, Müüjast mitteolenevate asjaolude ilmnemisel.

8. Ostja kohustub kaubad vastu võtma ise või seda teeb kättetoimetamise informatsioonis näidatud isik. Muul juhul ei ole Ostjal õigust esitada pretensioone seoses kauba üleandmisega mittesoovitud isikule.

9. Müüja ei ole kõikidel juhtudel vastutav, kui kaupu ei toimetata kätte Ostja süül või seda tehakse hilinemisega Ostjast olenevatel põhjustel.

10. Kaupu toimetatakse nendesse Euroopa Liidu riikidesse: Leedu, Läti, Eesti, Poola, Soome, Austria, Belgia, Tšehhi, Taani, Luksemburg, Holland, Prantsusmaa, Slovakkia, Saksamaa, Suurbritannia, Itaalia, Kroaatia, Sloveenia, Rootsi, Ungari, Iirimaa, Bulgaaria, Kreeka, Hispaania, Portugal, Rumeenia.

*Kaupu saadetakse ka Euroopa Liitu mittekuuluvatesse riikidesse. Konkreetsed kättetoimetamise hinnad saate teada ostmise protsessis või võttes meiega ühendust e-posti teel – info@teddyway.ee.

Product added to wishlist

Meie veebilehel kasutatakse küpsiseid lehitsemiskvaliteedi tagamise, turunduse ja statistilistel eesmärkidel.  Võite need igal ajal välja lülitada.