Ärge kiirustage!
Saage Ostule 5% Hinnaalandus

Vajutage allpool olevat nuppu ja Teile antakse kaupluse sooduskupong.

Suured plüüsist kaisukarud - Suur pehme kaisukaru mängukaru mänguasi XXL

Suured Plüüsist Kaisukarud - Suur Pehme Kaisukaru Mänguasi XXL

Filter by

Hind
Suurus
Värvus
Filter
Kuvatakse 1–28 toodet (kokku 82)

Suured pehmed kaisukarud - Õnn sinu kodus!

Suured pehmed kaisukarud - Olen suur, pehme ja õrn kaisukaru. Mul ei ole tuksuvat südant, kuid olen kõrvatippudest kuni käpaotsteni täis armastust. Ootan kannatamatult reisi sinu koju, sest tean, et kohtudes saame parimateks sõpradeks, kes on igal sammul koos. Kas sul on ideid, mida sooviksid teha koos minuga? Sest minu kohver on juba pakitud!


Suur plüüsist kaisukaru on siin!

Veedame aega koos - Kaisukaru Teddy tulek sinu koju täidab selle hubasuse ja soojusega, sest see uus elanik saab olema sinu kõrval igas igapäevases situatsioonis.Filmi vaadates võta Teddy kaasa, sest ta hoiab heameelega sinu kätt, kui sul on hirm jakaisukaru on lõpmata õnnelik,kui tal on võimalusosaleda sinu igapäevaelus.Teddy rõõmustab koos sinuga, aga kurbuse puhul lahutab meelt.

Palun, olgem alati koos - Suur pehme kaisukaru Teddy muutub kurvaks, kui pole sind kaua näinud.Seetõttu meeldib talle väga, kui saab sinuga koos reisidaPargist või mererannast, maakodust või isegi välismaast saab kaisukaru lemmikkoht, sest seal on ta koos sinuga. Nii mõnus on väljasõidul omada pehmet, õrna ning armastavat kaaslast, kes muudab reisi veelgi suurepärasemaks.

Tähelepanu on minu teine nimi - Kaisukaru Teddy on tulvil armastust, mida ta ihkab sinuga jagada.Ära säästa kallistusi ja ta vastab sulle samaga.Kutsu ta koos magama ja temast saab kõige õnnelikum XXL kaisukaru maailmas, aga kuni sa magusasti magad, kaitseb ta sind halbade unenägude eest.Teddy kuulab ära kõik sinu mõtted, aga võib-olla usaldad talle ka isegi kõige salajasemad saladused, mida ta kellelegi ei avaldada.


Õnneaeg!

Teddyway ei ole midagi muud kui lapsepõlvenostalgiale tuginev idee.. Meie kaisukaru Teddy – see on võluv, igaühe ootustele vastav kingitus, mis ei jäta kedagi ükskõikseks. Selle kingituse puhul ei kehti vanusepiirid ja seega võib sobida ükskõik kellele teie lähedastest.

Kuulanud ära oma klientide soovid , täiustasime me kaupa ja selle komplekteerimist. Käesoleval ajal võivad kliendid valida mitme erineva suur plüüsist kaisukaru liigi ja suuruse vahel, sobitada soovitud värvi lehvi, mis kaunistab kaisukaru kaela, valida lemmikkommide karbi, mis tuleb koos kaisukaruga ning valida kaisukaru kinkepakendi.

Meie eesmärgiks on selliste kingituste loomine, mis pakuksid rõõmu ning jätaksid unustamatu mulje. Tahame, et kõigil oleks võimalus tunda, mida tähendab emmata pehmet, karvast ja suurt kaisukaru, millest saab lemmik igaühe kodus.

Oma klientidele pakume kauakestva kingituse. Meie kaisukaru on kõrgeima kvaliteediga toode, mille materjal peab vastu ka kõige vallatuma pereliikme armastusele. See on suurepärane kingitus isegi allergilistele lähedastele, kuna pehme ja vormi hoidev täidis on sertifitseeritud ja vastab kõikidele Euroopa Liidu tervisekaitse nõuetele.

Te veendute, et Teddyway kaisukarud on suurepärane hoolitsuse, armastuse, sõpruse ja sümpaatia väljendamise viis teile kallitele inimestele.

Product added to wishlist

Meie veebilehel kasutatakse küpsiseid lehitsemiskvaliteedi tagamise, turunduse ja statistilistel eesmärkidel.  Võite need igal ajal välja lülitada.