Ärge kiirustage!
Saage Ostule 5% Hinnaalandus

Vajutage allpool olevat nuppu ja Teile antakse kaupluse sooduskupong.

Suured pehmed ükssarvikud - Suur plüüsist ükssarvik mänguasi XXL

Suured Pehmed Ükssarvikud - Suur Pehme Ükssarvik Mänguasi XXL

Tere, mina olen suur plüüsist ükssarvik!

Suured pehmed ükssarvikud - Arvatavasti oled kuulnud mitmesuguseid muinasjutte ja lugusid maagilisest Ükssarvest? Mina olen üks neist! Võib-olla mitte nii maagiline, kuid tõesti Ükssarvik! Avaldan sulle saladuse, ükssarved ei suuda elada üksi, nad vajavad lähedast hinge, seetõttu otsin ma parimat sõpra!

Usun, et ka SIna otsid teda! Ma olen pehme, armastan väga kallistusi, õrn kui sulg ning tulvil õnne ja rõõmu. Seetõttu luban, et ka kõige pahuramal päeval on sul minuga hea. Torman valmistuma reisiks, et leida sind – mu parimat sõpra! Ootan kannatamatult kohtumist sinuga, sest usun, et kohtudes kiindume kohe teineteisesse!

Nägemiseni sõbrake, usun et me leiame teineteise kiiresti!


Laiselgem koos!

Suured plüüsist ükssarvikud - on täis üllatusi! Kuigi nad näevad välja vilkad ja graatsilised, armastavad nad üle kõige laiselda koos oma sõbraga. Magage koos, ükssarv on parim kaaslane selles valdkonnas! Ta ümbritseb sind oma sooja ning pehme kehaga ja tunned end kohe turvalisemalt.

Magama minnes ärge unustage kunagi võtta endaga ka Ükssarve! Muinasjuttudes räägitakse, et ükssarv on väga truu oma parimale sõbrale ja kaitseb teda mistahes kurja eest. Seetõttu ei lase ükssarv häirida sinu und halbadel unenägudel! Ära unusta oma sõpra ka mitte midagi tehes, sest ükssarv on õnnelik lihtsalt võimalusest olla sinu kõrval.


Lõbus aeg!

Ükssarvik XXL täidab sinu kodu meelelahutuse ja õnnega ja pahurad päevad vajuvad unustusse! Ükssarv rõõmustab kui võib sinuga koos osaleda mitmesuguses tegevuses. Tutvusta Ükssarve ka oma teiste sõpradega, talle see meeldib.

Mängige peitust, Ükssarvedele see väga meeldib, kuigi nad ei ole head otsijad. Laskuge koos seiklustesse! Kindlasti loe oma uuele sõbrale muinasjutte ja lugusid ükssarvedest. Ükssarv naudib iga sinuga veedetud hetke ja tänab oma pehmuse ja armastusega. On ju nii hea, kui sul on kaaslane kellega koos võid lõbutseda, mängida, õppida ja rõõmustada.

Product added to wishlist