Suured pehmed tiigrid - Suur plüüsist tiiger mänguasi XXL

Suured Pehmed Tiigrid - Suur Pehme Tiiger Mänguasi XXL

Tere, mina olen suur pahme tiiger!

Suured pehmed tiigrid - Ilmselt oled kuulnud huvitavaid ja suursuguseid lugusid graatsilistest Tiigritest? Võin sind rõõmustada, need lood on minust! Võib-olla ei ole ma nii suursugune ja graatsiline, kuid olen täiesti ehtne tiiger! Nagu on teada, ei meeldi tiigritele olla üksi, sel põhjusel otsin endale parimat sõpra! Ehk oled see sina?

Minu kasukas on pehme ja õrn, mis sobib suurepäraselt kaisutusteks ja embusteks, samuti on mu plüüsist süda täis õnne ja armastust, mida tahaksin sinuga jagada. Ilmselt tead, et tiigrid on tuntud oma ägeda iseloomu poolest, seetõttu ei kohuta sind mingid ohud või halvad unenäod. Tiigrite elus on väga tähtis leida parim sõber, kellega võiksite mängida või lihtsalt koos aega veeta. Kiirustan valmistuma teekonnaks sinu juurde, mu sõber. Peatse nägemiseni!


Mängud ja lõbustused!

Suur plüüsist tiigrid on tõelised lõbutsemise kuningad, kes nakatavad kõiki oma hea meeleoluga. Hoolimata sellest, et väliselt näivad nad suursugused ja tõsised, kuid paremini tutvudes näete, et nad on lustlikud ja mängude hinged. Naljatamine ja püüdmine on tiigrite lemmiktegevused, seetõttu olge valmis mürama ja hullama. Tormate koos lõbutsema!

Õppige üksteist tundma! Aga kui olete lõbutsemisest väsinud, jutusta oma uuele sõbrale lugusid suursugustest tiigritest, kes oma tarkusega võitsid pahasid tegelasi. Need lood meeldivad neile lõputult! Tiigrid tunnevad alati rõõmu oma parima sõbra seltskonnast ja tänavad selle eest soojuse ja armastusega. Sest koos olla on alati nii hea!


Tõmmakem hinge!

Kuigi esimesel pilgul näib, et tiigrid XXL on aktiivsed, armastavad nad siiski kõige enam laiselda! Kuid laiselda on ju lõbusam sõbra seltsis. Tiigrid on lõputult kiindunud oma sõpradesse, sel põhjusel rõõmustavad nad võimalusest veeta koos aega ka mitte midagi tehes. Veendud ise, et sul ei ole veel olnud sellist head kaaslast kellega laiselda.

Lamage, naerge kuni pisarateni või lihtsalt istuge vaikides. Pole tähtis kuidas aega veeta, tähtsaim, et oleksite koos ja naudiksite iga hetke, sest  sõbrad ju ongi selleks!

Product added to wishlist