Ärge kiirustage!
Saage Ostule 5% Hinnaalandus

Vajutage allpool olevat nuppu ja Teile antakse kaupluse sooduskupong.

Suured pehmed pingviinid - Suur plüüsist pingviin mänguasi XXL

Suured Pehmed Pingviinid - Suur Pehme Pingviin Mänguasi XXL

Tere, mina olen suur pehme pingviin!

Suured pehmed pingviinid - Arvatavasti oled kuulnud mitmesuguseid muinasjutte ja lugusid lõbusatest pingviinidest? Üllatud, kuid mina olen üks neist! Nagu teada, elavad pingviinid suurtes kogukondades ja üksindus on meie suurim vaenlane. Sel põhjusel otsustasin ma otsida Sind - mu parimat sõpra!  

Minu kasukas on kõige õrnem maailmas, minu kaisutused on kõige pehmemad! Mul on ka pingviini nokk, kuid ära karda, see on mõeldud vaid sinu juuste õrnaks sasimiseks! Aga tähtsaim, ma põlen soovist sinuga tutvuda ja anda sulle kogu oma armastuse ja rõõmu! Sel põhjusel ära kahtle, kui ütlen, et ka sinu tusaseima päeva täidan ma õrnuse ja meie lõkerdava naeruga. 

Lähen valmistuma teekonnaks sinu juurde, sest reis kaugelt põhjamaalt on pikk, aga mina ihkan sinuga kiiremini tutvuda. 

Peatse kohtumiseni, sõbrake!


Lõpmatud lõbustused!

Suured plüüsist pingviinid on tõesti lõbusad loomad, seetõttu ei hakkas sul nendega igav! Kui sinu koju ilmub XXL pingviin, täitub kodu õnne, rõõmu ja vaibumatu naeruga, sest pingviinid on suured naljahambad! Neile meeldivad lõbustused ja hoolimata lühikestest jalgadest on nende lemmikmäng püüdmine. Kuidas pingviini rõõmustada?

Väga lihtsalt. Pühenda neile oma aega, mängi nendega, naudi oma päeva koos ja nad tasuvad sulle küllaga. Laskuge koos igapäevastesse seiklustesse, sest nii hea on omada kõrval sõpra, kes tunneb rõõmu igast koos veedetud minutist ja armastab kogu oma plüüsist südamega.


Õhtused Rituaalid!

Peale oma uue sõbraga veedetud muljeterikast päeva peab õigesti valmistuma uneks. Pingviinid on väga puhtad loomad, seetõttu armastavad nad end lõputult puhastada! Enne magamaminekut kammi oma uut sõpra, aga tasuks sasib ta oma pehme nokaga su juukseid! Nii on nad harjunud oma kodus – põhjamaal!

Samuti ära unusta jutustada mitmesuguseid huvitavaid, lõbusaid või isegi kummalisi lugusid või muinasjutte teistest pingviinidest, kes võtavad ette peadpööritavaid seiklusi. Sinu pingviin magab seejärel rahulikult ja näeb unes kõige värvilisemaid unenägusid! 

Product added to wishlist