Ärge kiirustage!
Saage Ostule 5% Hinnaalandus

Vajutage allpool olevat nuppu ja Teile antakse kaupluse sooduskupong.

Suured pehmed lõvid - Suur plüüsist lõvi mänguasi XXL


Suured pehmed lõvid on tõelised kodukuningad!

Suured pehmed lõvid - metsaliste kuningas tõuseb aeglaselt neljakäpukil püsti, raputab oma kuldset lakki, hingab sügavalt sisse ja siis vallandub tema kõri sügavusest vali mürin. Selle muljetavaldava looma iga detail levitab lihtsalt ülevust.

Seetõttu pole ime, et suured pehmed lõvid on nii populaarsed. Neid armastavad nii lapsed kui ka täiskasvanud. Väikesed valivad erinevateks mängudeks tavaliselt lõvid. Nad veedavad lõvidega aktiivselt aega, kannavad neid kaitseks ja uinuvad koos lõvidega, kui nad on väsinud. Vapper lõvi kaitseb neid öösel ja laseb neil rahulikult ilusaid unenägusid näha.

Samal ajal valivad täiskasvanud selle plüüsist mänguasja interjööri detailiks, mis rõhutab nende tugevat iseloomu. Enamik lõvile iseloomulikke detaile peegeldub ju plüüsmänguasjades. Tõenäoliselt tahavad paljud inimesed sellest ülevusest ja julgusest osa saada. On ju "Vapper nagu lõvi" öeldud põhjusega.


Paluslõvi kallistamine teeb une magusamaks

Kuid ärge tehke seda viga, et arvate lõvidest valesti, sest neil on teine pool, mis on väga armas ja hubane. Kas teadsite, et tõelised lõvid võivad magada või puhata kuni 20 tundi päevas? Uskumatu arv! Looduses võib lõvisid näha selili lamamas, jalad püsti, või varjus uinumas. Lõvid käituvad üksteisega laiskledes väga armastavalt.

Nad hõõruvad üksteise peale pead ja nurruvad. Palus lõvi koopia peegeldab ilmselt mänguasjadest kõige paremini selle elavat vastet. Leiame ju mänguasja sealt, kust oleme selle jätnud – voodis või maas lebades. Tõeline une kuningas. Sellise magaja kõrval on palju lihtsam ka ise magama jääda.


Millise filmitegelasega sarnaneb teie suur plüüslõvi?

Lõvid on nii majesteetlikud, et neid on väga sageli kujutatud erinevates filmides, sarjades ja isegi koomiksites. Tõenäoliselt on igaüks näinud rohkem kui ühte versiooni multikast "Lõvikuningas" või legendaarse "Madagaskari" sarjast.

Rääkimata mängufilmidest "Džunglikuningas", "Narnia kroonikad", "Võlur Oz". Kõigis neis filmides mängivad lõvid kõige silmapaistvamaid rolle, justkui oleks neile määratud saada staarideks. Las üks selline täht särada oma kodus. Selle heledus soojendab teid, kui teil on külm. Paluslõvi pehme karusnahk tõmbab sind lahkelt enda külge, kui soovid, et sind kallistatakse.

Ja selle muljetavaldav välimus inspireerib teid julgetele matkadele ja aitab unustada kõik hirmud, mis teid takistavad. Lõpetuseks, kui kodus on lõvi, siis tekib tõesti soov vaadata, mõlemad koos soojalt kokku keerates üht või teist filmi sellest põnevast loomast. Saate arvata, millist tegelast teie lõvi kõige rohkem meenutab. Võib-olla panete sellele isegi selle tegelase järgi nime?


Paluslõvid on mängukaaslased

Ärge unustage, et lõvid on omamoodi kassipojad. Lihtsalt veidi suurem. Kuid neil on sama mängulisuse geen. Seega on suured plüüslõvid suurepärased mängukaaslased. Lillede vahele peitu pugedes kujutage ette, et viibite savanni võsamaal ja jälitate saaki. Koos lõviga proovite, kelle möirgamine levib rohkematele kilomeetritele. Võrdlete üksteise lakke, et näha, milline neist on pikem ja läikivam.

Ja heidad väsinult pikali ja kujutad ette, et üle pea paistab Aafrika ere päike. Mänge on palju. Lisaks pole te üksi, kellele need võivad meeldida. Öeldakse, et iga kass unistab lõviks saamisest. Seega, kui teil on kodus tõeline kass, saate seda kontrollida. Võib-olla saab plüüsist lõvist mitte ainult teie, vaid ka teie lemmiklooma parim sõber? Või äkki mõtlete kõik kolm välja lõbusaid mänge?


Loomade kuninga õrnad kallistused

Oma jõu peegeldamiseks on pehmed lõvi valmistatud vastupidavatest materjalidest, mis säilitavad oma esialgse välimuse ka pärast mitut pesu. Tugevad õmblused peavad vastu ka kõige valjemale mürinale mängude ajal.

Pehme karusnahk ja õrn lakk tõmbavad teid sülle, kui tunnete soovi puhata. Seda mänguasja võid julgelt vastu nägu hoida, sest selle valmistamisel pole kasutatud tervisele kahjulikke materjale ning mänguasi on täidetud allergiavastaste silikoonkiust detailidega.

Product added to wishlist