Ärge kiirustage!
Saage Ostule 5% Hinnaalandus

Vajutage allpool olevat nuppu ja Teile antakse kaupluse sooduskupong.

Suured pehmed koaalad - Suur plüüsist koaala mänguasi XXL

Suured Pehmed Koaalad - Suur Pehme Koaala Mänguasi XXL

Tere, mina olen suur pehme koaala!

Suured pehmed koaalad - Kas oled kuulnud pehmete karukeste sarnastest armsatest loomakestest. See olen mina – Koaala! Minu hall ja õrn kasukas sobib suurepäraselt meeldivateks puudutusteks, pehmed käpad on asendamatud pikkadeks kaisutusteks, aga suur must ninake… No, ma arvan, see on mõeldud pikemateks hellitusteks.

Usaldan sulle saladuse - koaalad on lõpmatult sõbralikud! Seetõttu on mu suurim unistus leida tõeline sõber, kellega võiksin jagada rõõmu, rahutust ja kurbust. Ehk soovid sina olla mu sõber? Koaaladele ei meeldi üksildus, seetõttu tulen sinu juurde, mu sõber! Oota mind, ma juba ruttan valmistuma oma elu tähtsaimaks reisiks, et kohata sind!


Suured plüüsist koaalad on lõõgastumise meistrid!

Kas teate, mille poolest on tuntud armsad koaalad? Just nimelt - võime poolest mitte midagi teha! Istuda, lamada, laiselda - see on koaalade lemmiktegevus! Selles osas on nad tõelised professionaalid. Need iludused võivad magada pikki tunde. Kui otsid sõpra, kes kiirgab alati rahu, on suur koaala suurepärane valik.

Koaaladel on eriline võime peletada rõhuvad mõtted oma armsa ja õrna välimusega, aga kui need mõtted kaovad on parim aeg laisklemiseks oma parima sõbraga! Mis võib olla parem kui liibuda vastu pehmet, õrnust, armastust ja rõõmu tulvil koaalat ja unustada kõik mured ja hädad.


Plüüsist koaala on rohkem kui kingitus!

See armas ja armastav koaala XXL on mitte ainult suurepärane kingitus, mis täidab kodu rahu ja rõõmuga, vaid ka ideaalne kaaslane!

Koaalad on valmistatud vaid kõrgeima kvaliteediga materjalidest, seetõttu võite neist rõõmu tunda pikki aastaid. Samuti on koaala täidetud antiallergilise täidisega. 

Kuna Koaalad on pehmed ja õrnad kui ka vastupidavad ja ohutud, võite neid kasutada maailma mõnusaima padjana, mugava magamisasemena ja ka kõige armsama tugitoolina. Võtke appi kujutlusvõime ja sellest mängusjast saab suurepärane kaaslane Teile või Teie lähedasele ja lisaks ka suurepärane kodudetail, mida kindlasti märgatakse.

Product added to wishlist