Ärge kiirustage!
Saage Ostule 5% Hinnaalandus

Vajutage allpool olevat nuppu ja Teile antakse kaupluse sooduskupong.

Suured pehmed kaelkirjakud - Suur plüüsist kaelkirjak mänguasi XXL

Suured Pehmed Kaelkirjakud - Suur Pehme Kaelkirjak Mänguasi XXL

Suured pehmed kaelkirjakud otse savannist sinu embusse!

Suured pehmed kaelkirjakud - sa ei aja seda looma kellegagi segi. Sellel on pikk graatsiline kael, saledad jalad, täpiline karv, võluvad ripsmed ja suured silmad, mis on täis lahkust. Jah, see on ilus kaelkirjak. Maailma kõrgeim imetaja, kes võib kasvada isegi kuni 5,5 meetri kõrguseks. Võiksite sellele peaaegu otse silma vaadata, kui moodustaksite kolmest inimesest koosneva torni.

Isegi vastsündinud kaelkirjakud on pikemad kui enamik inimesi. Niisiis, kaelkirjak on tõeline loomamaailma mudel. See kõnnib elegantselt savanni poodiumil. Tõenäoliselt unistate oma kodus jalutavast kaelkirjakust? Selgub, et kõik on võimalik. Kõik, mida pead tegema, on tahta!


Kaelkirjak, mis sobib koju

Tõelist kaelkirjakut ei lubaks ilmselt keegi kodus hoida. See mitte ainult ei mahuks uksest sisse, vaid lõhuks ka voodit, püüdes end mugavaks muuta, ja lõpuks sööks kõik teie lilled ära. Niisiis, meil on parem lahendus – pehmed kaelkirjak. Võib-olla pole see originaalsuuruses kaelkirjak, mida võib looduses näha. Siiski on tegu siiski muljetavaldava mõõtmetega mänguasjaga, mis oma nunnuga lööb igaühe südame. Sellise kaelkirjaku võid julgelt kinkida, mis näitab siirast tähelepanu teisele inimesele.

Ja pärast kellelegi kaelkirjaku ostmist soovite kindlasti seda oma koju saada. Lisaks on see ideaalne aksessuaar mitte ainult kodus, vaid ka lasteaedades, mängutubades või mis tahes muus ruumis, mida soovite eksklusiivseks muuta. Suured plüüsist kaelkirjakud annavad nendele ruumidele eksootikat.


Igal mänguasjal on oma iseloom

Kõik kaelkirjakud on ainulaadsed! Ei ole kahte kaelkirjakut, mille karusnahas oleks ühesugused täpid, nagu pole ka kahte ühesuguste sõrmejälgedega inimest. Iga inimese sõrmejäljed on ainulaadsed. Lisaks on pehmed kaelkirjakud ainulaadsed oma isiksuste poolest. Kõik, kes võtavad endale suure plüüsikaelkirjaku, veedavad temaga palju aega: tantsivad, mängivad, magavad temaga, vaatavad filme, pildistavad (vähemalt kord päevas), proovivad erinevaid roogasid, reisivad kõige kaugematele võlumaadele. , otsige isegi kaelkirjakutelt lohutust, kui rasked ajad on.

Tavaliselt juhtub sellel teel huvitavaid lugusid. Nad loovad enda mänguasjaga kirjeldamatu sideme. Paluskaelkirjaku abil saate isegi oma loovust arendada. Näiteks mõelge välja vähemalt 20 kohta, mida kaelkirjak tahaks külastada. Või looge kaelkirjaku iga koha kohta lugu. Ja nüüd loe kõik need kohad kokku. Kui palju kohti on? Kohe avastad, et oled selle tegevusega täielikult hõivatud ja et oled kõik igapäevamured kuhugi kaugele jätnud. Niisiis, pehme kaelkirjak on midagi enamat kui lihtsalt mänguasi. See on ainulaadne isiksus, kes rändab läbi elu koos sinuga.


Palus kaelkirjak on parim unekaaslane

Palus kaelkirjakutega ei tunne te kunagi igavust. Miks? Sest nad vajavad väga vähe und. Looduses magavad kaelkirjakud 10 minutist 2 tunnini. Kujutage ette, et vajate nii vähe puhkust ja võite veeta ülejäänud aja mängude mängimiseks. Oleks tore! Aga inimesed peavad kauem magama. Lõppude lõpuks on uni meie jaoks väga oluline, et jõudu taastada.

Ja suured pehmed kaelkirjakud on erilised selle poolest, et magavad sama kaua kui nende omanik. Ja alati väga rahulikult. Ükski plüüsist kaelkirjak ei norska nagu vali traktor ega ärata sind keset ilusat unenägu. Garanteerime selle! Vastupidi, see mitte ainult ei häiri, vaid aitab teil ka kergemini uinuda. Pärast sellise pehme ja koheva mänguasja kallistamist rahunete ja lõõgastute kiiremini.


Mänguasjade loomisel pööratakse tähelepanu olulistele detailidele

Paluskaelkirjakute loomisel pöörati suurt tähelepanu materjalide kvaliteedile, vastupidavusele ja detailide autentsusele. Kaelkirjak püsib suurepärases seisukorras ka pärast palju aastaid temaga magamist, tantsimist või erinevate mängude mängimist.

Selle tugevad õmblused peavad vastu ka kõige ägedamale lõbutsemisele. Kangad sobivad korduvaks pesuks. Kaelkirjaku täitmiseks kasutatavad pallid on allergiavastased ning kogu mänguasi on vastupidav ja samas pehme ja armas. Kõik need asjad võimaldavad sellisesse ainulaadsesse mänguasja väga kergesti armuda.

Product added to wishlist