Suured pehmed jänkud - Suur plüüsist jänku mänguasi XXL

Suured Pehmed Jänkud - Suur Pehme Jänku Mänguasi XXL

Tere, mina olen suur pehme jänku! 

Suured pehmed jänkud - Arvan, et tead palju jutustusi väledate jänkude kohta. Mina ehk ei ole nii väle, kuid olen tõeline pikakõrvaline jänku! Nagu tead, elavad jänkud suurtes sõpruskondades, sest meile on väga tähtis armastus ja sõprus. Sel põhjusel tahaksin võtta oma sõprade ringi ka sinu! 

Usu mind, nii pehmet ja õrna kasukat kui minul, ei ole kellelgi. Aga minu pikad kõrvad sobivad suurepäraselt nii lõbusate lugude, kui ka kurbade seikade kuulamiseks. Avan saladuse, minu kohev saba võib lahutada ka kõige kurvema meeleolu. Ootan kannatamatult kohtumist sinuga, sest olen kindel, et sina ja mina saame parimateks sõpradeks! 

Oota mind, sest ma lippan juba valmistuma suureks teekonnaks sinu koju! Mul ei lähe kaua, sest meie jänkud oleme väga väledad!

Nägemiseni, mu armas sõber!


See on lõbus aeg!

Suured plüüsist jänkud on loomade seas kõige meeleolukamad ja energilisemad , seetõttu võid olla kindel, et kurbuseks ja halvaks meeleoluks ei jää sul aega! Kohe kui jänku on jõudnud sinu koju, läheb elu rõõmsaks ja lõbusaks. Võib-olla sa ei tea, et suured jänkud on eriti head mängukaaslased, nad võivad hullata sinuga tundide kaupa, aga väsides armastavad nad kaisutada oma parimat sõpra, kellega nad tunnevad end kindlalt ja rahulikult ning võivad magusasti tukkuda.

Jänku on kõige õnnelikum, kui võib veeta aega koos sinuga ja pole tähtis, kas see on lõputu lõbutsemine, rahulik istumine või isegi reisimine. Usu, nad on suurepärased kaaslased! Aga tähtsaim - jänkud armastavad kogu oma väikese südamega ja seetõttu on nad väga truud ja pühendunud sõbrad!


Enne uinumist!

Peale meeleolukat päeva koos oma uue sõbraga peab valmistuma uinumiseks. Jänkud on tõelised pedandid ja puhtuse pidamine on nende lemmiktegevus. Aita jänkul kohendada tema pehmet kasukat, puhastada valgeid hambaid, aga tänutäheks  valvab ta sinu unenägusid! Jänkud XXL on ka väga uudishimulikud ja suurepärased kuulajad.

Nad kuulavad rõõmuga sinu lugusid ja muinasjutte. Teadagi meeldivad neile kõige enam lood julgetest jänkudest ja nende uskumatutest seiklustest. Küllap sa tead, et jänkud võivad vahel olla arad, seetõttu ära unusta teda kaisutada, kui kustutad valguse.

Product added to wishlist