Ärge kiirustage!
Saage Ostule 5% Hinnaalandus

Vajutage allpool olevat nuppu ja Teile antakse kaupluse sooduskupong.

Suured pehmed flamingod - Suur plüüsist flamingo mänguasi XXL

Suured Pehmed Flamingod - Suur Pehme Flamingo Mänguasi XXL

Tere, mina olen suur pehme flamingo!

Suured pehmed flamingod - Eredad värvid, õrnad suled ning hea meeleolu - kõik see iseloomustab mind suurepäraselt! Olen soojalt maalt ja seetõttu otsin sõpra, kes mind sageli kallistaks ega laseks mul külma tunda! Flamingod on suurepärased sõbrad ja armsad pereliikmed.

Selles veendud kiiresti, sest ma armastan oma sõpru piiritult, püüan neid aidata mingis elusituatsioonis ning teadagi on minu lemmiktegevus kõndimine, sest nagu juba nägid - mul on pikad jalad.

Meie flamingod oleme ühed kõige sõbralikematest olevustest kogu planeedil ja kogu oma armastuse ning rõõmu tahame kinkida sulle, sõbrake! Usun, et leiame teineteist juba varsti!


Meie suured plüüsist flamingod

Meie suured kenad, pehmed ja lõpmatult õrnad plüüsist flamingod on suurepärane kingitus. See plüüsist mänguasi ei jäta kedagi ükskõikseks. Flamingod on valmistatud tugevatest materjalidest, mille tõttu see suur plüüsist mänguasi rõõmustab mitmeid aastaid.

Meie Suured plüüsist Flamingod saabuvad Teieni:

Kiiresti - Flamingod saabuvad teie näidatud aadressil üle kogu Euroliidu vaid mõne päeva jooksul. Kuller toimetab saadetise Teie ukseni!

Pikaealised - Suur pehmed flamingod on valmistatud kõrgeima kvaliteediga materjalidest ja seetõttu võivad nad pidada vastu ka kõige tugevamale armastusele. Sel põhjusel kestavad need mänguasjad kaua.

Turvalised - Meie plüüsist flamingode valmistamisel on kasutatud vaid neid materjale, mis on ohutud lastele ja keskkonnale. Kuna kõik tooted on kvaliteetsed, võite olla rahulik, et mänguhoos ei eraldi neist mingeid detaile. Flamingod on täidetud antiallergilise täidisega, seetõttu ei teki  mängimisel mingeid ebameeldivaid tunded või tervisehäireid.


Suurte Plüüsist Flamingode Hooldamine

Suured plüüsist flamingod XXL ei nõua spetsiaalset hooldust. Piisab, kui flamingot pestakse vahetevahel pesumasinas või käsitsi ja lastakse kuivada. Tänu mänguasja valmistamisel kasutatud spetsiaalsetele materjalidele ei kogu see tolmu ja flamingo ei vaja sagedast puhastamist.

Kuid tähtis on pidada silmas, et flamingo eredate värvide säilitamise eesmärgil ei soovitata mänguasja hoida otseste päikesekiirte all.

Product added to wishlist