Ärge kiirustage!
Saage Ostule 5% Hinnaalandus

Vajutage allpool olevat nuppu ja Teile antakse kaupluse sooduskupong.

Suured pehmed elevandid - Suur plüüsist elevant mänguasi XXL

Suured Pehmed Elevandid - Suur Pehme Elevant Mänguasi XXL

Tere, mina olen suur pehmed elevant!

Suured pehmed elevandid - Tehke ruumi pehmele ja mõnusale elevandipojale, sest ma olen juba siin! Usun, et oled juba valmis elevandisuurustele kaisutustele, mis ümbritsevad sind armastuse, soojuse ja teadagi õrnusega. Minu suurim unistus on kohata oma parimat sõpra!

Võib-olla on ka sinul selline unistus? Loodan juba varsti sinuga kohtuda ja ootan kannatamatusega, millal võin sind kaisutada ja jutustada igasuguseid lugusid, sest võib-olla sa ei ole veel kuulnud, et elevandid on parimad jutuvestjad, kuna meil on väga hea mälu. Ootan pikisilmi reisi sinu juurde, sest usun, et kohtan sõpra, keda hakkan armastama kogu oma plüüsist südamega. Sõbrake kiirusta - ootan sind väga!


Suur plüüsist Elevandiid - Mitte ainult kingitus

Pehmed ning lõpmatult mõnusad plüüsist elevandipojad on mitte ainult suurepärane kingitus, mis täidab kodu rõõmu ja armastusega, kuid ka ideaalne kaaslane ja mitte ainult lapsele.

Suur elevandid on valmistatud vastupidavast materjalist ja seetõttu võib neid kasutada erineval viisil: maailma pehmeima padja või tugitooli asemel, samuti võiks neist saada kõige pisematele suurepärane koht lõunauinakuks.

Vaid Teie kujutlusvõimest sõltub, kuidas elevandipojad sulavad Teie kodu miljöösse.


Me mänguasjade tootmine

Meie elevandipoegade valmistamisel kasutatakse kõige kvaliteetsemaid materjale ja seetõttu püüavad XXL elevandid igaühe pilku. Nende plüüsist mänguasjade hoolikas valmistamine võimaldab neil avada elevandipoegade viimistletud ja unikaalse disaini, mis võlub nii väikest kui suurt.

Plüüsist Elevandipojad Saabuvad Teie Juurde:

Ukseni – elevandipojad saabuvad teie näidatud aadressil üle kogu Euroliidu vaid mõne päeva jooksul. 

Kõrge kvaliteediga - meie elevandipojad on valmistatud armastusega ning kõrgekvaliteedilistest  lastele ohututest materjalidest. Sel põhjusel on mänguasi tugev, vastupidav ning peab vastu ka kõige tugevamatele kaisutustele. Elevandipoeg on täidetud antiallergiliste materjaliga, seetõttu võivad sellega mängida ka kõige väiksemad.

Eksklusiivsed plüüsist elevandipojad on suurepärane originaalne mänguasi nii väikestele kui suurtele. Tema pehme ja mõnus keha ei jäta kedagi ükskõikseks. Need elevandipojad kingivad emotsioone, mis täidab kingisaaja südame õnne ja rõõmuga.

Product added to wishlist